• sns01
 • sns04
 • sns03
banderolë1-2
banderolë
banderolë

projektet tona

përdoret gjerësisht në pajisjet e mbrojtjes kombëtare, policinë e sigurisë publike, hapësirën ajrore, anijet detare, naftën në det të hapur, pajisjet sportive, forcimin e kabllove me fibra optike, etj.

 • Çfarë bëjmë ne

  Çfarë bëjmë ne

  Produktet tona kryesore janë pëlhura PE UD e bërë nga fibra UHMWPE.

 • Forca jonë

  Forca jonë

  Do të bëhet një bazë e madhe e prodhimit vendas të fibrave të polietilenit me peshë të lartë molekulare dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

 • Na kontaktoni

  Na kontaktoni

  Është bërë një furnizues i njohur ndërkombëtarisht i fibrave me performancë të lartë dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

Lajme
 • Tetë karakteristikat e pëlhurës PE UD të shpjeguara Pëlhura PE UD, e njohur gjithashtu si pëlhurë polietileni me një drejtim, është një material i gjithanshëm që përdoret gjerësisht në industri të ndryshme për shkak të karakteristikave të tij të jashtëzakonshme.Pavarësisht nëse bëhet fjalë për pajisje mbrojtëse, forca të blinduara apo edhe aplikacione me performancë të lartë, është thelbësore të kuptuarit e veçorive unike që përbëjnë këtë pëlhurë.Në këtë artikull, ne do të gërmojmë në PE UD fabri ...
 • Eksploroni Karakteristikat e UHMWPE dhe aplikacionet e tij të gjithanshme Eksploroni karakteristikat e UHMWPE dhe aplikimet e tij të gjithanshme Polietileni është plastika më e përdorur në botë, por si e dini nëse është filli i duhur për aplikimin tuaj?Konsideroni atributet e polietilenit me peshë ultra të lartë molekulare (UHMWPE) - një nëngrup shumë i fortë polietileni që ka një forcë për të peshuar...
 • Polietileni me peshë ultra të lartë molekulare Polietileni me peshë ultra të lartë molekulare Weihong Jin, Paul K. Chu, në Encyclopedia of Biomedical Engineering, 2019 UHMWPE është një poliolefinë lineare me një njësi përsëritëse prej - CH2CH2 -.UHMWPE e shkallës mjekësore ka zinxhirë të gjatë me një masë molekulare 2 × 106–6 × 106 g mol− 1 dhe është një gjysmëkristal...
X
Rreth Nesh
rreth-img

Jiangsu Liujia Technology Co., Ltd. ndodhet në Yancheng, një qytet i bukur bregdetar i Detit të Verdhë.E themeluar në vitin 2011, ajo kryesisht prodhon forcë të lartë dhefibër polietileni me modul të lartëdhe produktet e saj në rrjedhën e poshtme.

Duke mbuluar një sipërfaqe prej 133333.333333metra katrorëme një investim total prej 500 milionë juanë, kompania do të bëhet një bazë e madhe e prodhimit vendas të fibrave të polietilenit me peshë të lartë molekulare dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

shikoni më shumë