• sns01
  • sns04
  • sns03
faqe_kreu_bg

Rreth Nesh

fabrika - (1)
fabrika - (3)
fabrika - (5)
fabrika - (6)

Kush Jemi Ne

Jiangsu Liujia Technology Co., Ltd. ndodhet në Yancheng, një qytet i bukur bregdetar i Detit të Verdhë.E themeluar në vitin 2011, ajo kryesisht prodhon forcë të lartë dhefibër polietileni me modul të lartëdhe produktet e saj në rrjedhën e poshtme.

Duke mbuluar një sipërfaqe prej 133333.333333 metra katrorë me një investim total prej 500 milionë juanë, kompania do të bëhet një bazë e madhe e prodhimit vendas të fibrave të polietilenit me peshë të lartë molekulare dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

Në të njëjtën kohë, kompania do të marrë iniciativën për të formuar një platformë kërkimi dhe zhvillimi për bashkëpunim afatgjatë me institutet e kërkimit shkencor për të zgjeruar dhe forcuar industrinë e re të materialeve dhe së bashku për të krijuar një bazë të re të industrisë materiale në Kinë.

"Forca e fortë teknike, pajisje perfekte prodhimi, sistemi i standardizuar i menaxhimit dhe shërbimi i përsosur pas shitjes" janë synimi ynë dhe qëllimi ynë i qëndrueshëm i biznesit. Dhe ne gjithashtu do të "menaxhimi i rreptë, menaxhim i ndershëm dhe i besueshëm", mirëpresim me gjithë zemër miqtë brenda dhe jashtë vendit për të punuar së bashku për të krijuar një të ardhme më të mirë !

E themeluar në
+
Përvojë në industri
+
metra katrorë
milion CNY

Nder

Jiangsu Liujia Science and Technology Co., Ltd. është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë, një ndërmarrje private e shkencës dhe teknologjisë e Provincës Jiangsu, një ndërmarrje e vogël dhe e mesme e shkencës dhe teknologjisë e Provincës Jiangsu, me bazën e praktikës së inovacionit postdoktoral Jiangsu, Jiangsu Qendra Kërkimore e Teknologjisë Inxhinierike, Qendra e Teknologjisë e Njohur e Ndërmarrjeve Jiangsu dhe një anëtar i Komitetit Kombëtar Profesional të Fibrave me Performancë të Lartë.Aktualisht, ajo zotëron 28 të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale, 2 produkte të reja kombëtare dhe 8 produkte të teknologjisë së lartë në Provincën Jiangsu. Kompania jonë ka fituar çmimin e dytë të Progresit të Shkencës dhe Teknologjisë të Provincës Jiangsu, çmimin e dytë të Përparimit të Shkencës dhe Teknologjisë të Tekstili i manit dhe kërpit të Hong Kongut, "Plani i 11-të pesë-vjeçar"Çmimi i Përparimit të Teknologjisë i Shoqatës së Fibrave Kimike të Kinës, Çmimi i 8-të i Inovacionit të Teknologjisë Tekstile Jiangsu, "Drita e tekstilit"Çmimi i Shkencës dhe Teknologjisë i Shoqatës së Industrisë Tekstile të Kinës; Ajo ndërmori projektin e Planit Kombëtar të Pishtarit në 2012 dhe filloi me projektin madhor të transformimit të arritjeve shkencore dhe teknologjike të Provincës Jiangsu. Është anëtar i Strategjisë Kombëtare të Zhvillimit dhe Strategjisë së Kërkimit të Lartë Fibra e performancës dhe produktet e saj të Akademisë Kineze të Inxhinierisë.

NDERI (13)
NDERI (12)
NDERI (4)
NDERI (2)

Qendra e përpunimit

Kompania jonë aktualisht është zhvendosur në zonën e teknologjisë së lartë të qytetit Yancheng, dhe punëtoritë e sapondërtuara për përpunimin e metaleve, saldimin, montimin, ruajtjen, etj. gjithsej 22,000 metra katrorë.Çdo punishte është e pajisur me një kamion 10T.Çdo punishte ka hapësirë ​​të bollshme dhe të parregullt për fabrikim, montim dhe ruajtje.

Kompania jonë ka më shumë se 200 grupe qendrash të përpunimit horizontal të mërzitshëm dhe bluarjes të tipit planer TH6516A, mulli cilindrike M1450B/3000, frezë me precizion të lartë CNC, torno CNC dhe makineri bluarjeje, torno të zakonshme, pajisje shpuese, prerëse dhe saldimi.

qendra e përpunimit (1)
qendra e përpunimit (5)
qendra e përpunimit (2)
qendra e përpunimit (7)
qendra e përpunimit (3)
qendra e përpunimit (8)
qendra e përpunimit (4)
qendra e përpunimit (9)

Aplikacion

Kompania jonë ka zhvilluar me sukses një teknologji të re të prodhimit të tjerrjes së thatë dhe të lagësht dhe teknologjinë e prodhimit të fibrave polietileni ULTRA me peshë të lartë molekulare rezistente ndaj nxehtësisë dhe zvarritjes dhe produkteve të saj, e cila ka optimizuar shumë performancën e ngjitjes së fibrave polietileni me peshë molekulare ultra të lartë dhe ka reduktuar prodhimin kostoja e fibrës, në mënyrë që ajo të mos favorizohet vetëm nga ajo ekzistuesefushat e aplikimitnë botë, por gjithashtu favorizohet nga shumë aplikacione të reja, si bërthama e përforcimit të kabllove, kabllot e anijeve dhe anijeve oqeanike, platforma e shpimit në det të hapur, tehet e turbinave me erë, kafazi i valëve kundër erës në det të thellë dhe fusha të tjera.

Aktualisht është në teknologjinë ndërkombëtare të zvarritjes rezistente ndaj nxehtësisë, fibra polietileni me peshë molekulare të fortë ultra të lartë dhe materialet e saj të përbëra janë përdorur gjerësisht në pajisjet e mbrojtjes kombëtare,policia e sigurisë publike, hapësirës ajrore, Anije detare, naftë në det të hapur,pajisje sportive, forcimi i kabllove me fibra optike, etj, në forcimin e mbrojtjes kombëtare dhe të sigurisë publike, ndërtimi i pajisjeve të vendit tonë ka dhënë një kontribut, në të njëjtën kohë produktet e kompanisë shiten në të gjithë botën.

h(1)(1)
1 (1)
6
5